Visning: fredag 30/6, lördag 1/7, söndag 2/7 och måndag 3/7
Klassiska den 3 juli 2023
1018 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1019 Akvarell
Såld: 34.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1012 Bestickuppsätt..
Såld: 17.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
1014 Blandteknik
Såld: 3.400 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1028 Blyerts
Såld: 13.500 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1030 Fåtöljer
Såld: 53.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
1020 Garderobsskåp
Såld: 6.200 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1005 Gouache
Såld: 3.800 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1021 Kaffe & teservis
Såld: 8.800 kr
Såldes den 3 juli 2023
1029 Kask
för Officer, K1. Höjd: 28 cm
Såld: 8.400 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1008 Lockurnor
Kina, 1700-/1800-tal. Höjd: ca 45 cm
Såld: 22.500 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1017 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
1026 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1004 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1022 Pokal
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
1023 Pokal med hand..
Såld: 4.600 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1007 Skulptur
Såld: 17.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1024 Skulptur
Såld: 22.500 kr
Såldes den 3 juli 2023
1006 Skulptur
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1003 Soffbord
Såld: 24.500 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1027 Spegel
Såld: 4.600 kr
Såldes den 3 juli 2023